nr 604 5649
Gravfiguriner
5 st, bland annat ushebti, Egypten, sentid, bland annat brons, skador, lagningar, inköpt stadsauktion omkring 1980
Utrop: |
5.000 kr |
Såld: |
5.000 kr |
måndag 12 oktober 2009 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
7/10 16:58:37